Sayal Bosch Diesel Service Hakkında

Sayal Bosch Dizel Servis Ankara'nın Ostim bölgesinde bulunmaktadır. Yıllar boyunca vermiş olduğumuz kaliteli hizmetlerimiz, özellikle usta kadromuzun başarılı çalışmalarıyla kendini göstermiştir. Teknisyenlerimiz tecrübe ve eğitimlerle birlikte potansiyelini geliştirmiş ve en yüksek seviyeye taşımıştır. Uzman kadrolarımız ve teknik ekipmanlarımızın bize sağlamış olduğu geniş ve avantajlı imkânlar, size daha iyi hizmet sunma konusunda bize önemli yardım sağlamıştır.

Modern, gelişmiş ve donanımlı bir servis olarak karşınızdayız. Dizel araçlar, iş makineleri ve yakıt sistemleri ile ilgili sorunların tanımlanması ve giderilmesi, tarafımızdan yapılan çalışmalarla mümkün olmuştur. Bakım, onarım ve parça değişimi konusunda ortaya koyduğumuz tüm hizmetler, aracınızın performansını her zaman istenilen noktaya taşımıştır. Güven veren kaliteli hizmetlerimiz burada önünüze gelirken, özellikle servisimizin sahip olduğu imkânlar size önemli derecede katkı sağlamıştır.

Servis olarak verdiğimiz hizmetler pek çok sektöre destek sağlamaktadır. Enerji, tarım, denizcilik, madencilik, otomotiv, inşaat ve taşımacılık konusunda ortaya koyduğumuz yüksek hizmet standartları, bu sektörlerin kalkınmasına önemli derecede destek vermiştir. Orijinal parçalar ve garantili hizmet kapsamında sunduğumuz ayrıcalıklı çözümler, aracınızın servisten daha çabuk ve hızlı bir şekilde çıkmasına yardımcı olmuştur. İş kaybını önleyecek çalışmalarımız her aracın kendi sektörüne dönüşünü hızlandırmıştır.

Müşteri memnuniyeti Bosch dizel teknolojisi ile yan yana gelmiş ve yüzyıllık bir geçmişi adeta özetlemiştir. Müşterinin güvenini paranın da önünde tutan Bosch marka görüşü, bütün servislerde yaygın bir sonuç ortaya koymuştur. Müşteri memnuniyetini yerine getirmek için kullandığımız teknoloji imkânları ve kabiliyetimiz, her zaman en iyi sonuçları karşınıza getirmiştir. Aracınızın gereksinimlerini en uygun koşullarda yerine getirme noktasında servisimize güvenebilirsiniz.

Aracınız servise geldiği andan itibaren ekonomik ve uygun çözümlerimiz size yardımcı olacaktır makul ve avantajlı şekilde sunduğumuz hizmetler kaliteli garantili ve ekonomik olarak size ulaşmak durumundadır.

Misyonumuz

Bosch markası servis olarak bize başlı başına çok büyük görev ve sorumluluklar yüklemiştir. Markamıza yakışan hizmetler konusunda attığımız adımlar, hizmet standartlarımızı iyi bir noktaya getirmiştir. Servis olarak hizmet verdiğimiz araçlar ise yollara daha güvenli şekilde çıkmıştır.

Vizyonumuz

Bir asırlık süreçte vermiş olduğumuz kapsamlı hizmetler, servis olarak bizi çok iyi bir noktaya getirmiştir. Verdiğimiz hizmetlere bakarak ileride daha neler yapabileceğimizi planlamak daha kolay olacaktır. Servis olarak sahip olduğumuz geniş imkânlar ve uzman kadronun desteği sayesinde, hizmet standartlarımızı yükseltmeye devam edeceğiz. Müşteri memnuniyeti için her zaman en iyisini ortaya koyup sizi destekleyeceğiz.

Hemen Ara Yol Tarifi
X